Archiv zpráv

Změnili jsme sídlo!

Rozloučili jsme se s naší pražskou pobočku na ulici Drahobejlova a přesunuli jsme se na novou adresu do modernějších prostor na ulici:

V Olšinách 75, Praha 10 – Strašnice.

Na této adrese sídlíme, nově tedy s touto adresou na všech dokumentech.

IMG_0034 IMG_0035

Kafe s projekťákem!

Snažíme se vám pravidelně zprostředkovat osobní setkání s projektovým manažerem našich projektů.

U kávy s projekťákem se naši zaměstnanci můžou pobavit o věcech, které je zajímají nebo ve kterých nemají úplně jasno a nebo si zkrátka jen užít kávu a zpříjemnit si čas nepracovní konverzací.

coffee-1

Máme nové klienty!

Vyhráli jsme tendr na projekt ČEZ a projekt Innogy.Oba tyto projekty rozjedeme ještě letos na několika pobočkách. 02826743

Vznik Comdata PRO!

Comdata PRO se hlásí k principům sociálního podnikání. Bude se věnovat především oblasti zaměstnávání kolegů/osob se zdravotním postižením či znevýhodněním. Zkrátka všech, kdo mají jakýmkoliv způsobem ztížené pracovní podmínky a potřebují vyšší míru podpory.Kopie návrhu Pro život(1)

Spustili jsme chatbota!

Abychom Vám ulehčili kontakt s námi, spustili jsme chatbota, který s Vámi zahájí komunikace a jednoduše Vás navede až k nám. :)

comdata-personalistka

Podporujeme Emil Open!

 

 

Podporujeme evropské letní hry handicapované mládeže, které v červnu proběhnou v Brně. Přispěli jsme 50.000 Kč a a na všech pobočkách ještě stále sbíráme příspěvky od zaměstnanců!

comdata-80

V Brně jsme slavili 10 let!

Brněnská pobočka letos slavila 10 let výročí otevření!

comdata-130

Nové benefity!

Květen s sebou přináší nové benefity! Všichni se dočkají nové ceny na multisport kartu a to krásných 300 Kč. Další výrazná změna v benefitech nastane od července, v tomto měsíci budou všichni naši zaměstnanci mít fond dovolené 5 týdnů!

Leden ve znamení seznámení s vizí na rok 2019!

Během ledna objel CEO společnosti Andrea Tonoli, společně s některými členy managementu, každou pobočku a seznámil naše zaměstnance s úspěchy v roce 2018 a vizí na rok 2019!

Přebíráme Conduent!

Stále rosteme! Od 1.1.2019 jsme se rozrostli o ostravskou pobočku společnosti Conduent!

Výsledek obrázku pro conduent

Volná místa

Nahoru