Volná místa

Jsme největší externí callcentrum v České republice. Do našeho týmu hledáme kolegy všech věkových kategorií, ať je Vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni!

Supervizor outboundového týmu

Supervizor specialistů zákaznické linky VODAFONE

Přidejte se do týmu největšího provozovatele call center v ČR - Comdata Czech a.s. Hledáme kolegy všech generací. Nabízíme jistotu pravidelného výdělku a naprosto transparentní podmínky.

Máme pro Vás připraveno:

  • Práci v dynamickém a zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • Práce v přátelském týmu mladých lidí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, relaxační zóna, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.)
  • Místo výkonu práce Ostrava
  • Nástup dle domluvy

Náplň práce:

  • Vedení, motivace a rozvoj svěřeného outboundového týmu
  • Práce s telefonními specialisty na denní bázi
  • Zaškolení specialistů a soustavná práce na jejich rozvoji
  • Spolupráce na náboru nových zaměstnanců
  • Zodpovědnost za provoz na call centru
  • Pravidelné hodnocení kvality hovorů, zpětná vazba operátorům, online náslechy, koučování
  • Motivace specialistů k dosahování stanovených cílů
  • Zajištění a vyhodnocení výsledků, reporting
  • Zodpovědnost za zlepšování efektivity procesů v rámci svého týmu
  • Spolupráce při plánování směn

Hledáme kolegu, který:

  • Má minimálně středoškolské vzdělání
  • Má výborné organizační, komunikační a prodejní dovednosti
  • Time management mu není cizí
  • Je odolný vůči stresu, orientuje se na výsledek
  • K řešení nedostatků využívá proaktivní přístup
  • Zkušenosti s vedením týmu jsou podmínkou
  • Zkušenosti s prací v call centru nebo ze zákaznického servisu výhodou
  • Znalost MS Office je pro něj samozřejmostí

Kontakt

Comdata Czech a.s.
Alexandra Ševčíková
Drahobejlova 1073/36
190 00  Praha-Libeň
Česká republika
Ostrava

Sdílejte tuto pozici

Virtuální prohlídka

Podívejte se na nás

Čím žijeme

  • Sezóna večírků zahájena!

    Každý rok pořádáme na našich pobočkách vánoční večírky, abychom se rozloučili se starým rokem a společně se přivítali nový. Letošní večírkovou sezónu jsme již zahájili!

    _DSC3075

  • Comdata noviny pro vás!

    Vytvořili jsme pro vás Comdata noviny, abyste si o naší společnosti mohli něco přečíst ještě před tím, než se osobně potkáme a popovídáme si.

    CD noviny

  • I cizojazyční kandidáti si u nás najdou své místo!

    Zúčastnili jsme se veletrhu pro cizojazyčné kandidáty! Děkujeme Jobspin za příležitost být součástí této akce! cizojazyčné kandidáty 2

  • Home office? Benefit, kterého u nás může dosáhnout každý.

    Přečtěte si, co o tom mohou říci naši zaměstnanci, kteří takto pravidelně pracují.

    Chci si přečíst víc!

    Oto

  • Rosteme. Nově spojení Comgate a Comdata group!

    Od 1.7.2018 se Comdata Czech rozrostla o dalších 300 kolegů, a to v rámci akvizice Call centra společnosti ComGate.😎
    Akvizice významně posiluje vedoucí pozici naší společnosti na českém trhu. Po akvizici vzroste počet zaměstnanců na 1300. 🤗
    Akciová společnost Comdata je v České republice jedničkou na trhu v outsourcingu podnikových procesů a péči o zákazníka.🔝
    Comdata Czech má aktuálně své pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Chrudimi, Liberci, Krnově a nyní bude nově také v Hradci Králové, Trutnově a Žďáře nad Sázavou na Vysočině.

  • U nás diskriminaci říkáme ne!

    Už jste četli článek na aktuální téma „Pracovníci 50+“ ? My na věk nehrajeme, ať je ti 18 nebo 58, u nás se pro tebe místo najde :)

    Přečti si o nás více ZDE.

    Rozhovor 50 plus Comdata

  • Nemůžeme přece pořád jen pracovat!

    V práci za svůj život strávíme více než třetinu života, proto je potřeba se v ní i bavit a odpočívat! Snažíme se comdaťákům vytvářet lepší prostředí, proto v Ostravě vznikla nová chill zone:

    Ostrava relax místnost

    a v Brně fun zone! Už se těšíme na další zóny, které u nás vzniknou. :)

    28768081_10210873790072704_716968244_o

  • Comdata proti vedru!

    Léto v plném proudu a teploty dosahují tropických třicítek, téměř i čtyřicítek! Klimatizace běží na plné obrátky, ale je potřeba chladit i zevnitř. My v Comdatě jsme vedru vyhlásili melounovou válku! #Comdataprotivedru

    meloun chrudim melouny liberec

Nahoru