Volná místa

Jsme největší externí callcentrum v České republice. Do našeho týmu hledáme kolegy všech věkových kategorií, ať je Vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni!

Supervizor týmu pojišťovacích specialistů

SUPERVIZOR ZÁKAZNICKÉ LINKY COLONNADE

Přidejte se do týmu největšího provozovatele call center v ČR - Comdata Czech a.s. Hledáme kolegy všech generací. Nabízíme jistotu pravidelného výdělku a naprosto transparentní podmínky.

MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENO:

  • Práci v dynamickém a zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, masáže, multisportovní a benefitní karty, slevy u partnerů, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.)
  • Místo výkonu práce v centru Liberce - výborná dopravní dostupnost
  • Nástup dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení, motivace a rozvoj svěřeného týmu
  • Práce s telefonními specialisty na denní bázi
  • Zaškolení specialistů a soustavná práce na jejich rozvoji
  • Spolupráce na náboru nových zaměstnanců
  • Zodpovědnost za provoz na call centru
  • Pravidelné hodnocení kvality hovorů, zpětná vazba operátorům, online náslechy, koučování
  • Zajištění a vyhodnocení výsledků, reporting
  • Zodpovědnost za zlepšování efektivity procesů v rámci svého týmu
  • Plánování směn, docházka zaměstnanců

HLEDÁME KOLEGU, KTERÝ:

  • Má minimálně středoškolské vzdělání
  • Má výborné organizační, komunikační a prodejní dovednosti
  • Time management mu není cizí
  • Je odolný vůči stresu, orientuje se na výsledek
  • K řešení nedostatků využívá proaktivní přístup
  • Zkušenosti s vedením týmu jsou podmínkou
  • Zkušenosti s prací v call centru nebo ze zákaznického servisu výhodou
  • Znalost MS Office je pro něj samozřejmostí

Kontakt

Comdata Czech a.s.
Lenka Domínová
Telefon: 601 385 118
Liberec

Sdílejte tuto pozici

Virtuální prohlídka

Podívejte se na nás

Čím žijeme

  • Změnili jsme sídlo!

    Rozloučili jsme se s naší pražskou pobočku na ulici Drahobejlova a přesunuli jsme se na novou adresu do modernějších prostor na ulici:

    V Olšinách 75, Praha 10 – Strašnice.

    Na této adrese sídlíme, nově tedy s touto adresou na všech dokumentech.

    IMG_0034 IMG_0035

  • Kafe s projekťákem!

    Snažíme se vám pravidelně zprostředkovat osobní setkání s projektovým manažerem našich projektů.

    U kávy s projekťákem se naši zaměstnanci můžou pobavit o věcech, které je zajímají nebo ve kterých nemají úplně jasno a nebo si zkrátka jen užít kávu a zpříjemnit si čas nepracovní konverzací.

    coffee-1

  • Máme nové klienty!

    Vyhráli jsme tendr na projekt ČEZ a projekt Innogy.Oba tyto projekty rozjedeme ještě letos na několika pobočkách. 02826743

  • Vznik Comdata PRO!

    Comdata PRO se hlásí k principům sociálního podnikání. Bude se věnovat především oblasti zaměstnávání kolegů/osob se zdravotním postižením či znevýhodněním. Zkrátka všech, kdo mají jakýmkoliv způsobem ztížené pracovní podmínky a potřebují vyšší míru podpory.Kopie návrhu Pro život(1)

  • Spustili jsme chatbota!

    Abychom Vám ulehčili kontakt s námi, spustili jsme chatbota, který s Vámi zahájí komunikace a jednoduše Vás navede až k nám. :)

    comdata-personalistka

  • Podporujeme Emil Open!

    Podporujeme evropské letní hry handicapované mládeže, které v červnu proběhnou v Brně. Přispěli jsme 50.000 Kč a a na všech pobočkách ještě stále sbíráme příspěvky od zaměstnanců!

    comdata-80

  • V Brně jsme slavili 10 let!

    Brněnská pobočka letos slavila 10 let výročí otevření!

    comdata-130

  • Nové benefity!

    Květen s sebou přináší nové benefity! Všichni se dočkají nové ceny na multisport kartu a to krásných 300 Kč. Další výrazná změna v benefitech nastane od července, v tomto měsíci budou všichni naši zaměstnanci mít fond dovolené 5 týdnů!

  • Leden ve znamení seznámení s vizí na rok 2019!

    Během ledna objel CEO společnosti Andrea Tonoli, společně s některými členy managementu, každou pobočku a seznámil naše zaměstnance s úspěchy v roce 2018 a vizí na rok 2019!

  • Přebíráme Conduent!

    Stále rosteme! Od 1.1.2019 jsme se rozrostli o ostravskou pobočku společnosti Conduent!

    Výsledek obrázku pro conduent

Nahoru