Klientská linka Raiffeisenbank v Liberci s Home officem

Vítáme vás na inzerátu. Pohodlně se usaďte a začtěte se, ať víte, jestli do toho jít s námi.

Michaela HR

Jsme parta kolegů, kteří se zabývají zákaznickým servisem. Jde nám o spokojenost našich zákazníků a děláme pro to maximum. Lidský přístup a přátelská atmosféra je to, co nás vystihuje. Pokud nejste Superman nevadí, vše Vás rádi a od začátku naučíme. Na nic si nehrajeme a dáváme šanci i zdravotně znevýhodněným kolegům. A jsme na to hrdí!

Místo pozice: Liberec

Jste komunikativní a ochotni pomáhat? Přidejte se k nám do týmu, který vznikl u příležitosti přechodu Equabank do společnosti Raiffeisenbank.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Telefonní komunikace s klienty, kteří volají na příchozí zákaznickou linku, pomoc při řešení jejich dotazů
  • Dotazy klientů jaký pro ně bude mít dopad sloučení bank - my jim vše vysvětlíme a pomůžeme zorientovat se v situaci
  • Administrativa na PC
  • Práce v moderně vybaveném pracovišti a týmu skvělých kolegů a home office po zkušební době
  • Pracovní doba od pondělí do pátku v rozmezí 7 - 20 hodin

Co Vám nabízíme?

  • Profesionální zaškolení
  • Hlavní pracovní poměr, ve výjimečných případech možnost zkráceného úvazku
  • Mzdu v prvním měsíci 27 000 Kč s možným růstem díky bonusům
  • Nováčkovský bonus 5 000 Kč
  • Možnost home officu po zkušební době
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč od prvního dne
  • 25 dní dovolené
  • Výhodné telefonní tarify pro Vás i rodinu
  • Multisport karta a mnoho dalšího …

Co očekáváme od našeho nového kolegy?

  • Lidský přístup a dobré komunikační dovednosti
  • Ochotu pomoci klientovi
  • Uživatelskou dovednost práce na PC
  • Bezdlužnost
  • Flexibilitu v rámci výše zmíněných směn
  • Maturita výhodou

Máte pocit, že je pracovní nabídka šitá pro Vás? Pošlete nám životopis a my Vás pozveme na online pohovor, kde si s Vámi rádi popovídáme nad šálkem kávy.

Kontakt

Michaela Kloučková Comdata Czech a.s.

Pošlete to dál!

Myslíte, že by to bavilo vašeho
kamaráda nebo kamarádku?

50+

nováčků měsíčně

11

poboček v ČR

21

zemí světa, kde působíme

Nenašli jste se?

Pokud jste se v téhle pozici nenašli, zkuste mrknout na jiné!

Volná místa